Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

בניית בריכות שחייה

בניית בריכות שחייה כבר לא רק לעשירים!

בניית בריכות שחייה – היום זה כבר ברור. עוד ועוד ישראלים בונים בריכת שחיה בגדלים שונים ובדגמים מגוונים, גם כי זה אפשרי ונגיש תקציבית וגם כי יש יותר בתים עם חצר שמאפשרת זאת. המפגש בין הרצוי לנגיש יצר פריחה בתחום זה וכעת אפשר למצוא בריכות רבות בשלל שיטות וצורות בנייה, מעל הקרקע וחפורות בתוכה, מתקפלות או נייחות, רק לילדים או לכל המשפחה, עם דיפון או בלעדיו, בריכה אקולוגית עם שיטות טיהור מים טבעיות או בריכות שכשוך מהנות שהן סטנדרטיות וקונבנציונליות. היופי הוא שזה לא רק מסתכם בבניית בריכה אלא גם בכל מה שמסביב, כמו עיצוב הגינה והחצר בכלל ותכנון נכון יותר שמתאים גם למבנה הבית, לצורכי המשפחה ולאורח החיים שלה וגם לאפשרויות נוספות שמשדרגות את איכות החיים והופכות כל בריכה לאתר נופש קטן וביתי. בחברת פרגולן תמצאו שפע של רעיונות לשדרוג אזור הבריכה כמו מסגורה בדק עץ טבעי או הצללה בעזרת פרגולות אלגנטיות ושימושיות, ויועציה יוכלו לתת לכם רעיונות עיצוב נוספים שישפרו את מראה החצר ואפשרויות השימוש בה בכל שעות היום.

מה צריך לדעת על בניית בריכות שחייה?

אנחנו מוצאים בריכות מתקפלות רבות שבגדלים שונים שמשמשות את הדיירים לשכשוך והנאה עלם הילדים, אבל אנחנו מדברים על בריכת שחייה ממש שבונים אותה והיא קבועה במקומה. במרבית המקרים לא מדובר בבנייה ממש, או כזאת שמחייבת ממש אישורים והיתרים חוקיים לצורך זה בחצר.

השיטות השונות מאפשרות לכם מגוון גדול של אפשרויות ולצורך כך מומלץ לדעת באיזו שיטה תיתקלו בהכי פחות ביורוקרטיה ועיכובים.

בריכה עילית היא הבריכה היחידה שאינה דורשת היתרי בנייה כשכל השאר כן, ואותה אפשר להקים כמבנה קל מעל פני הקרקע או על הגג, אם יש לכם.

בריכה מתועשת היא בריכה שנחפרת בקרקע ולכן דורשת היתר והיא מצופה אחר כך בלוחות שמיוצרים כיחידות שלמות. להן נוספות אפשרויות של בריכת פיברגלס שהיא כשמה כן היא עשויה מהחומר הזה ולכן דורשת פחות חפירה ויציקה, בריכת בטון שאותה אפשר לבנות בכל מקום ולחפות אחר כך מבפנים באריחים האופייניים והמוכרים.

בחירת קבלנים לבניית הבריכה

בחירת הקבלנים לבניית בריכה תלויה כמו פרגולה תלויה בשיטה שאתם רוצים, בדגם ובמבנה הקרקע והחצר, כמה שטח יש לכם, מהו סוג ההיתר שתוכלו להוציא וכמובן כמה תקציב יש לכם. לכל שיטה יש יתרונות וחסרונות וחשוב לבחור קבלן שמתמחה בעיקר בסוג הבנייה הזה. בקשו לראות תיק עבודות ואפילו דברו עם לקוחות.

אם אתם מקבלים המלצות שאלו שאלות על מנת לקבל כל פרט שאפשר בכדי להבין אם זה מתאים גם לבריכה שתרצו לבנות בעצמכם.

חישוב החומרים ותקצוב הנכון הם המפתח למשך זמן הבנייה בצורה יעילה מבלי להיתקע. ומבלי להגיע למצב שבו הבריכה איננה ונשאר לכם רק בור חפור בחצר.

שילוב הבריכה עם אלמנטים שונים

בדרך כלל, מעצבים את החצר כך שהבריכה תשתלב עם אלמנטים עיצוביים נוספים בחצר. ובכך יתקבל מראה של חצר שמתאימה לאירוח ולבילוי בשעות הפנאי. עם קצת דמיון וטעם טוב ובתקציב קטן אפשר להשלים את מראה הסביבה של הבריכה על ידי ריהוט גן נכון, בניית מטבח חוץ, דק דקורטיבי מעץ איכותי ואפילו הצבת פרגולה במגוון של אפשרויות. מלבד הגינון שאפשר לתכנן ולתת לחצר מראה של אתר נופש אקזוטי או יוקרתי, תוכלו לשפר את התחושה שלכם כשאתם יושבים ליד הבריכה. עם הכיסאות וספות השיזוף יונחו על משטחי דק טובים ויפים שיתאימו גם לדגם ולחומרי הבריכה. המראה הזה נפלא ויוצר מסגור נהדר לחצר המושקעת שלכם. אם תוסיפו פרגולה טובה או סוככים מעניינים תוכלו לטבול בה גם בשעות החמות מבלי שהשמש תבריח אתכם פנימה.

חיפשתם לבנות את הבריכה החלומית שלכם?  גיא הוא איש המקצוע המומלץ ביותר בתחום באזורי הצפון, ניתן להשיג אותו בכתובת הבאה www.pool-guy.co.il

תוכן עניינים

בניית בריכות שחייה
בניית בריכות שחייה

בניית בריכות שחייה כבר לא רק לעשירים! בניית בריכות שחייה – היום זה כבר ברור. עוד ועוד ישראלים בונים בריכת

בניית דק
בניית דק

בניית דק – יותר ויותר אנשים בוחרים לשלב בחצר ביתם דק המאפשר להם למצוא פתרון פונקציונלי ושומר על העיצוב לחצר.