Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

בניית דק לבריכה

בניית דק לבריכה אם התלבטתם עד היום איזה כמה ולמה, במאמר זה תקבלו את התשובות

בניית דק לבריכה – ההתלבטויות הבלתי פוסקות כיצד לעצב את החצר שלכם ואין ספור האפשרויות שעומדות לפניכם יכולות להיפתר ברגע שתחליטו על המטרות של העיצוב. רבים נהנים היום מבניית בריכה פרטית בכל גודל וסוג לשחייה, לנוי, לשכשוך, לאירוח ולמסיבות. הבריכה היא רק השלב הראשון בהפיכת החצר לנעימה ולחלק בלתי נפרד מהחיים הפעילים שלכם, והיא דורשת מחשבה ותכנון של העיצוב כדי שתוכלו ליהנות ממלוא הפוטנציאל שלה. עיצוב גינה וחצר חייב להתחשב באורח החיים שלכם ובהעדפות שלכם לשעות הפנאי ולא רק למה שנראה נכון בעיני אחרים, אלא מתאים ליכולת שלכם לתחזק ולשמור על העיצוב לאורך זמן.

למען הסר ספק, אנו חברה שנותנת מענה להקמה ובניית פרגולה לגינה ודקים, עם השנים הכרנו ויצרנו שיתופי פעולה עם מיטב נותני השירות ובין ביצענו איתם עבודות, לכן מדי פעם באתר נמליץ על נותן שירות כזה או אחר מבלי לקבל משהו בתמורה, מקווים שתיהנו מהדרך והחוויה בבניית פרגולות, דקים או כל שיפוץ אחר, תספרו לנו איך הלך לכם עם נותן השירות.

שיקולים שונים בעיצוב החצר שמסביב לבריכה

אם אתם רוצים לשתול מסביב לבריכה גינה מושקעת ורבת צמחייה אתם צריכים לוודא שאתם יכולים להשקיע בה את הזמן והמאמץ לטפח אותה לפי עונות השנה והצמחים. אבל אם אין לכם זמן ואתם רוצים בכל זאת ליהנות מחצר מושקעת שאפשר לארח בה, לתת לילדים לשחק, לשבת לאכול ולבלות בה את שעות הפנאי הרגועות שלה, חשבו על הדרך המעשית ביותר שבה תוכלו ליהנות ממנה מבלי לוותר על פונקציונליות ואסתטיקה. בתיק העבודות המגוון והמרשים של חברת פרגולן תוכלו למצוא היצע גדול של דקים בדגמים שונים כדי לרצף את השטח שמסביב לבריכה, לבנות שבילים בינה לבין הצמחייה ואף להוסיף אלמנטים שונים לעיצוב.

יתרונות של בניית דק מסביב לבריכה

החצר שלכם יכולה להיות מרתקת יותר כשהדק ממסגר את הבריכה ואת שאר הפינות שבה ונותן לכם אפשרות להציב סביבה את ריהוט הגן שלכם בצורה נוחה ומסודרת. הסדר והארגון שריצוף דק מכניס בחצר הופך אותה להרבה יותר נוחה לסידור על כל מה שיש בה, כולל צעצועי ילדים ומתקנים שונים שתרצו ליהנות מהם. זה פותר גם את בעיית הגישה לבריכה משום שאפשר לדרוך על הדק ברגליים רטובות מבלי לסבול מבוץ ולכלוך וזה מונע את כל השלוליות המיותרות שנוצרות. כשנכנסים לחצר שבה יש דק מסודר מסביב לבריכה שתוחם אותה זה גם בטיחותי יותר משום שאתם יכולים להציב גדר בטיחות כחוק בצורה נוחה.

תחושת פינוק וספא ביתי

כשאין חדירה של אדמה וצמחייה לבריכת השחייה זה גם היגייני יותר וחוסך לכם עלויות של החלפת מים וחיטוי מוגבר. זה נקי יותר, נעים יותר, נראה יוקרתי ומשלב נוחות ויופי, וי שאין ספור אפשרויות של תוספות לאזור הפנאי שלכם. עיצוב החצר בעזרת דקים מעץ טבעי מסוגים שונים גם מוסיף אופי לחצר שלכם ונותן תחושה של נופש בספא ואתר בילויים פרטי לגמרי מבלי לצאת מהבית. זהו גם שיקול שכדאי להתחשב בו בימים שבהם הבית הוא לפעמים המקום היחיד שרוצים להיות בו מבלי להתפשר על פינוקים של חופשה. דק עץ מוסיף בטיחות לכל חצר כאשר יש משטח ישר ויציב שלא נופלים עליו ואפשר להניח עליו מתקנים לילדים וגם לבשל מבלי שהכל יתנדנד וייפול.

כיצד לבחור דק עץ?

דקים נבנים מכמה סוגים של עצים כאשר לכל אחד מהם יש תכונות שונות מלבד המראה והצבע. את הבחירה המקצועית כדאי לעשות עם אי שמקצוע בתחום שמבין מה נכון לכם וכיצד תוכלו ליהנות מהמראה הטבעי של העץ לאורך זמן. השיקולים נשענים כמובן על גודל התקציב שלכם אולם היום אפשר לומר בוודאות שגם במחירים נמוכים אפשר לקבל דק עץ טבעי מרהיב ביופיו, שימושי ומרשים לכל הדעות. את היתרונות שלו תרגישו מיד כשתפסעו עליו ותבינו את ההבדל שבין ריצוף נוקשה לעין לבין עץ טבעי שמראהו הנעים והרך הופך כל בית לכפרי, חמים ומשפחתי מאוד.

תוכן עניינים

בניית בריכות שחייה
בניית בריכות שחייה

בניית בריכות שחייה כבר לא רק לעשירים! בניית בריכות שחייה – היום זה כבר ברור. עוד ועוד ישראלים בונים בריכת

בניית דק
בניית דק

בניית דק – יותר ויותר אנשים בוחרים לשלב בחצר ביתם דק המאפשר להם למצוא פתרון פונקציונלי ושומר על העיצוב לחצר.