Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility
סוגי פרגולות אלומיניום חשמליות

סוגי פרגולות אלומיניום הטובות ביותר

סוגי פרגולות אלומיניום – בחירה נכונה של הצללת פרגולה מגיעה מכמה התלבטויות שונות, החל מהצורך שהפרגולה באה לענות עליו ועד למקום שבו רוצים להרכיב את הפרגולה.

איך אפשר לבחור מבין כל הסוגים?

בעוד שלפרגולות העשויות מעץ יש מראה טבעי חמים וכפרי, הפרגולות הללו מאוד מאסיביות וצריכות שיהיו להן עמודי תווך קדמיים ועמידים במיוחד עקב חומר הגלם הכבד.

אך ישנה גם פרגולה הנקראת פרגולה צפה אשר חומר הגלם שלה הוא אלומיניום עמיד במיוחד ועקב הקלילות של החומר אין צורך בעמודי התווך הקדמיים ועל כן שמה הוא ״צפה״ פרגולת אלומיניום צפה הינה מעוגנת רק בחלק האחורי שלה על ידי עמודים אחוריים או על הקיר של המבנה.

אז נכון שפרגולות העשויות מעץ הן הפופולריות ביותר והמותקנות ביותר בחצרות, גינות ומרפסות של בתים, אך בשנים האחרונות חומר האלומיניום והשימוש בו לבניית והתקנת פרגולות וגם גדרות הפך לפופולרי מאוד ונפוץ בקרב בעלי בתים רבים וגם בבתי עסק. כיום, פרגולות אלומיניום דמוי עץ מהווים חלופה הולמת ומפנקת למי שרוצה להשאיר את המראה הטבעי ועדיין להתחדש בחומר גלם עמיד במיוחד ושווה את ההשקעה בו, ולכן חשוב להבין שהביקוש לפרגולות אלומיניום עלה עקב הכדאיות של ההשקעה בחומר הגלם והיתרונות שלו.

מאמרים נוספים:

היתרונות של כל סוגי פרגולות אלומיניום

אחד היתרונות הבולטים של פרגולות אלומיניום הוא עצם העובדה שהוא לא זקוק לתחזוקה וחומר הגלם הינו עמיד במיוחד בפני כל תנאי מזג האוויר, לעומת פרגולות העשויות מעץ מלא אשר דורשות תחזוקה מרובה מפני נזקים של מזג אוויר, צביעה מתחדשת, טפילים מזיקים ועוד. זו בהחלט אחת הסיבות שרבים בוחרים בפרגולות אלומיניום דמוי עץ.

בנוסף לכך, אין צורך בצביעה מחודשת מדי תקופה של הפרגולה, והחומר עמיד מפני היווצרות חלודה, רוחות חזקות ואף סופות, זאת למרות שהחומר עצמו נחשב קליל ולא כבד, אך בעצם מושלם בשימושו לפרגולה.

יתרון נוסף בפרגולות אלומיניום הוא האפשרות להתאים את הסוכך והקירוי לצרכים שלנו בדיוק רב ובעזרת מבחר רחב של סוגי פרגולות. בין סוגי הפרגולות קיימת פרגולה אטומה כאשר פרגולות  אלומיניום סגורות יתאימו יותר לחורף ויהיו אטומות מפני הגשמים או שמש ישירה הפוגעת בקרניה מלמעלה. לחילופין קיימת פרגולה בעלת שלבים שבדרך כלל הם חשמליים מתכווננים אשר ניתן לסגור לחלוטין בימי החורף הגשומים והרוחות ולפתוח לאוורור בימות הקיץ החמים והבהירים.

ראו את הסוגים של הפרגולות הקיימות כיום:

פרגולות אלומיניום להרכבה עצמית

חושב לדעת ולהבין כי כמו בכל מוצר או מכשיר חשמלי, יש צורך לדעת להתקין נכונה ללא כל נזק אופציונלי למוצר, כאשר התקנה לא טובה עלולה להסב נזק למוצר. עם זאת, כיום נפוץ לייצר פרגולות אלומיניום להרכבה עצמית שהיתרון בחומר האלומיניום מעבר לכך שהוא קל ופשוט לתחזוקה מינימלית, הפרגולה עצמה עשויה כך שיהיה פשוט וברור כיצד להרכיב אותה ללא כל בעיות וללא כל צורך במתקין מקצועי והעלויות הנוספות הכרוכות בכך.

בחירת חברה ומשווק אינה אמורה להיות בחירה קשה כל כך וכדאי לבחור במי שמקצועי מספיק שיספק לכם את החומרים הטובים ביותר בשוק בעלי יכולת הרכבה פשוטה עצמית, כמו שעושים בפרגולן.

אם אכן תחליטו לבחור בפרגולה מאלומיניום, תקבלו תוצאה סופית של פרגולה במראה אלגנטי, חדשני ואסתטי להצללת שטח הבית או כפרגולה לבריכת השחייה שלכם שלכם.

עלויות ההשקעה בפרגולה

ניתן לומר בהחלט כי מדובר בהשקעה לא קטנה, אך עם זאת זוהי השקעה אמינה ונאמנה לטווח ארוך מאוד אם לכלול את כל הפקטורים, ביניהם עצם העובדה החשובה ביותר שהיא עמידות הפרגולה לטווח ארוך של כשני עשורים או יותר. חשוב להבין כי פרגולה הינה השקעה בדיוק כמו רהיט איכותי לבית ולסלון אשר גם שם אנחנו מוצאים את עצמנו מוציאים סכומים בלתי מבוטלים מאחר וברצוננו להשקיע לטווח הארוך במוצר שישרת אותנו נאמנה ללא בעיות.

בעוד שפרגולה מעץ מלא מהווה מקור למזיקים רבים ובלאי טבעי, פרגולות אלומיניום דמוי עץ מעניקים את הפתרון החלופי האולטימטיבי לבעיה הזו.

פרגולה אטומה תהווה חלופה מצוינת מבין פרגולות אלומיניום סגורות לפרגולות שלבים מכל חומר שהוא מאחר והיא מעניקה את הפתרון האופטימלי הן לשמש והן לגשם ללא כל בעיה.

תוכן עניינים

אנא מלא/י פרטים:

בניית בריכות שחייה
בניית בריכות שחייה

בניית בריכות שחייה כבר לא רק לעשירים! בניית בריכות שחייה – היום זה כבר ברור. עוד ועוד ישראלים בונים בריכת

בניית דק
בניית דק

בניית דק – יותר ויותר אנשים בוחרים לשלב בחצר ביתם דק המאפשר להם למצוא פתרון פונקציונלי ושומר על העיצוב לחצר.

בניית דק לבריכה
בניית דק לבריכה

בניית דק לבריכה אם התלבטתם עד היום איזה כמה ולמה, במאמר זה תקבלו את התשובות בניית דק לבריכה – ההתלבטויות